גלובוס שיפוצים  הינה קבלן שיפוצים רשום ומסודר ברשם הקבלנים אשר מתמחה בכל סוגי הבניה, השיפוץ ועבודות הגמר, וכן, עבודות גבס אומנותיות וייחודיות, חשמל ואינסטלציה במגזר הפרטי והעסקי. בנוסף חברתנו מבצעת פיקוח בניה למגוון רחב של פרויקטים ציבוריים ופרטיים.

ייחודיות החברה הינה בשילוב שני התחומים הללו (שיפוץ ופיקוח) מה שמעניק ללקוחותינו הבנה רבה לגבי כל פרויקט או שיפוץ תוך שקיפות מלאה בכל שלב ושלב ויכולת מגוונת לבחור את מיטב החומרים במחירים הטובים ביותר.

אנו מלווים אתכם החל משלב תוכניות האדרכיל והמעצב ועד שלב המסירה והכל בפיקוח צמוד ובדגשים על הפרטים הקטנים ביותר עם שימוש בחומרים המתקדמים ביותר.

גלובוס בעלת ניסיון וידע רב. הניסיון שהצטבר בחברתנו מאפשר ללקוחותינו ליהנות מייעוץ ושירות מקצועי המקנה חיסכון רב בהוצאות השיפוץ והבניה.

  • בתחום הבנייה והשיפוצים, גלובוס – קבלן שיפוצים רשום, מתמחה בעבודות בנייה ועבודות גמר. החברה מבצעת שיפוצים ותוספות במגזר הציבורי והפרטי. לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי. כמו כן, שמה החברה דגש על עבודה בחומרים מתקדמים ורמות גימור גבוהות במיוחד.
  • בתחום ניהול ופיקוח הנדסי, מעסיקה גלובוס את טובי המהנדסים ומפקחי הבנייה ונותנת מענה לפיקוח מקצועי לכל תחומי הבנייה ולכל פרויקט הנדסי. לחברה רקורד עשיר של פרויקטים ציבוריים ופרטיים בתחום הפיקוח.
  • גלובוס מעניקה ללקוחותיה את כל פתרונות הבנייה והשיפוץ, מיטב הידע והמקצועיות ומאגדת בתוכה אדריכלים, מהנדסים ומעצבים והכול תחת קורת גג אחת, בכדי לאפשר ללקוחותינו חיסכון רב ותוצאות מושלמות.

הידע שלנו, הרווח שלכם!

תעודת קבלן רשום